По світу на колесах разом з Lions Clubs International Foundation

У червні 2012 року Італія гостинно відчинила двері для учасників табору Campo Solidariet? “Giancarlo Poggi” Lions Club. Це вже четвертий табір Lions Club в Італії і Норвегії, в якому взяли участь з 2009 року близько 25 молодих людей з інвалідністю активістів та лідерів «Спілки громадських організацій інвалідів Києва»

У червні 2012 року Італія гостинно відчинила двері для учасників табору Campo Solidariet? “Giancarlo Poggi” Lions Club. Це вже четвертий табір Lions Club в Італії і Норвегії, в якому взяли участь з 2009 року близько 25 молодих людей з інвалідністю активістів та лідерів «Спілки громадських організацій інвалідів Києва»

Вікторія Антонович, учасниця табору, Україна

У червні 2012 року Італія гостинно відчинила двері для учасників табору Campo Solidariet? “Giancarlo Poggi” Lions Club. Це вже четвертий табір Lions Club в Італії і Норвегії, в якому беруть участь з 2009 року близько 25 молодих людей з інвалідністю Спілки громадських організацій інвалідів Києва.

Як же це було? Розповість нам одна з учасниць цього проекту, Вікторія.

Всіх учасників поселили в пансіонаті «Girasoli», що в перекладі з італійської означає «Соняшник».

Програма відпочинку мала дві складові – соціально-фізична реабілітація та екскурсійна програма по одним з найкращих міст Італії – Флоренції і Пізі, також ми мали можливість ознайомиться не лише з духовної та культурної стороною Італії, але й з традиційною італійською кухнею. Учасниками табору  було близько 20 людей з інвалідністю з Італії, Молдови, Нідерландів, Росії, Україні та Хорватії, яким люб’язно допомагали волонтери та супроводжуючі.

Приємною несподіванкою стало те, що італійці активно підтримують політику доступності. Усюди біля історичних пам’ятників побудовані пандуси. Для того, щоб помилуватися ними та оцінити їх красу міг кожен.

До обіду учасники табору мали можливість відвідати басейн, труднощів ми не відчували, тому що він повністю пристосований для людей з обмеженими фізичними можливостями. На краю басейну був прикріплений спеціальний підйомник за допомогою якого, можна без всіляких труднощів потрапити в басейн людям з особливими потребами.

За бажанням. В пансіонаті можна було скористатися спеціальними колясками, ходунками або скутерами. В залежності від потреб конкретної людини.

Незважаючи на складну архітектуру пансіонату, людина з проблемами опорно-рухового апарату може переміститися в будь-яку його точку. Насамперед, цьому сприяє наявність ліфта, хоча в будівлі всього три поверхи. Додає зручності також те, що на території пансіонату майже відсутні порогі і високі сходинки. Просторі, світлі номери також відповідають всім вимогам людей, які використовують інвалідний візок.

Поїздки в подібні табори – це частина проекту «Світ без обмежень» який з 2008 року реалізує «Спілка громадських організацій інвалідів Києва» Головна мета проекту – Інтеграція людей з інвалідністю в громаду та Створення їхнього позитивного іміджу в суспільстві.

Ми висловлюємо подяку нашим партнерам Міжнародної організації Lions Clubs International Foundation з Італії і Норвегії за підтримку в реалізації проекту і сподіваємося на плідну співпрацю надалі.

Автор: Вікторія Антонович

[nggallery id=71]

Як же це було? Розповість нам одна з учасниць цього проекту, Вікторія.

Всіх учасників поселили в пансіонаті «Girasoli», що в перекладі з італійської означає «Соняшник». Програма відпочинку мала дві складові – соціально-фізична реабілітація та екскурсійна програма по одним з найкращих міст Італії – Флоренції і Пізі, також ми мали можливість ознайомиться не лише з духовної та культурної стороною Італії, але й з традиційною італійською кухнею.

Учасниками табору  було близько 20 людей з інвалідністю з Італії, Молдови, Нідерландів, Росії, Україні та Хорватії, яким люб’язно допомагали волонтери та супроводжуючі. Приємною несподіванкою стало те, що італійці активно підтримують політику доступності. Усюди біля історичних пам’ятників побудовані пандуси. Для того, щоб помилуватися ними та оцінити їх красу міг кожен. До обіду учасники табору мали можливість відвідати басейн, труднощів ми не відчували, тому що він повністю пристосований для людей з обмеженими фізичними можливостями. На краю басейну був прикріплений спеціальний підйомник за допомогою якого, можна без всіляких труднощів потрапити в басейн людям з особливими потребами.

Незважаючи на складну архітектуру пансіонату, людина з проблемами опорно-рухового апарату може переміститися в будь-яку його точку. Насамперед, цьому сприяє наявність ліфта, хоча в будівлі всього три поверхи. Радує відсутність порогів і високих сходів. Просторі, світлі номери також відповідають всім вимогам людей, які використовують інвалідний візок. Це можливість розвернутися, безперешкодно користуватися шафою, столом. В санвузлах теж досить просторо. Передбачені спеціальні поручні для зручності. Варто відзначити, що злив душа сконструйований прямо в підлозі, без будь-яких порогів та інших нерівностей. За бажанням. В пансіонаті можна було скористатися спеціальними колясками, ходунками або скутерами. В залежності від потреб конкретної людини.

Поїздки в подібні табори – це частина проекту «Світ без обмежень» який з 2008 року реалізує «Спілка громадських організацій інвалідів Києва» Головна мета проекту – Інтеграція людей з інвалідністю в громаду та Створення їхнього позитивного іміджу в суспільстві. Ми висловлюємо подяку нашим партнерам Міжнародної організації Lions Clubs International Foundation з Італії і Норвегії за підтримку в реалізації проекту і сподіваємося на плідну співпрацю надалі.

[nggallery id=71]

Всіх учасників поселили в пансіонаті «Girasoli», що в перекладі з італійської означає «Соняшник». Програма відпочинку мала дві складові – соціально-фізична реабілітація та екскурсійна програма по одним з найкрасивіших міст Італії-Флоренції і Пізі та деяким іншим мальовничих містам, а також знайомство з традиційною італійською кухнею. Учасниками табору Campo Solidariet? “Giancarlo Poggi”було близько 20 людей з інвалідністю з Італії, Молдови, Нідерландів, Росії, Україні та Хорватії, а також волонтери та супроводжуючі.

Порадувало те, що італійці підтримують політику доступності. Усюди біля історичних пам’ятників прибудовані пандуси. Для того, щоб помилуватися і оцінити їх міг кожен, незалежно від стану здоров’я. До обіду для учасників табору проводилось соціально-фізична реабілітація за допомогою плавання. Басейн також пристосований для людей з обмеженими фізичними можливостями. На краю басейну був прикріплений спеціальний підйомник. В пансіонаті можна було скористатися спеціальними візками, ходунками або скутерами. В залежності від потреб конкретної людини.

Незважаючи на складну архітектуру пансіонату, людина з проблемами опорно-рухового апарату може переміститися в будь-яку його точку. Насамперед, цьому сприяє наявність ліфта, хоча в будівлі всього три поверхи. Радує відсутність порогів і високих сходів. Просторі, світлі номери також відповідають всім вимогам людей, які використовують інвалідний візок. Це можливість розвернутися, безперешкодно користуватися шафою, столом. В санвузлах теж досить просторо. Передбачені спеціальні поручні для зручності. Варто відзначити, що злив душа сконструйований прямо в підлозі, без будь-яких порогів та інших нерівностей.

Спілка громадських організацій інвалідів Києва завдяки таким таборам реалізує програму «Світ без обмежень» з 2008 року. Головна мета програми – соціальна реабілітація та інтеграція людей з обмеженими фізичними можливостями. Тому ми висловлюємо подяку нашим партнерам Міжнародній організації Lions Clubs International Foundation з Італії і Норвегії і сподіваємося на плідну співпрацю надалі.

[nggallery id=71]