Почувайся у безпеці ‒ будь у безпеці!

Всі ми щиро віримо та молимося, що мир пануватиме в наших домівках. Мріємо, щоб нам не довелося використовувати дані Рекомендації, а небо над головою завжди було мирним!

Однак, враховуючи реалії сьогодення, вірити треба в краще, а готуватися до найгіршого. «Спілка громадських організацій людей з інвалідністю Києва» вже протягом десятиліть працює для підтримки й представлення інтересів людей з інвалідністю та інших вразливих категорій населення.

Сьогодні, коли одним з найбільших ризиків є ескалація війни в Україні, ми не можемо стояти осторонь і чекати. Тому спільно з Кафедрою соціальної реабілітації та соціальної педагогіки КНУ імені Тараса Шевченка, на основі міжнародних практик ми розробили Рекомендації «Почувайся у безпеці будь у безпеці!» для людей з інвалідністю та людей похилого віку щодо підготовки та дій в умовах надзвичайних ситуації.

З Рекомендаціями можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1F6WChsvR24zwP-J8uwp7poTfZARhxOXf/view?fbclid=IwAR1i3Um8u8cyvi3szUmxJr3YsYkFlky7XiqI8GOCd8ITi5_4HUuDoHuo0XI