Починається реалізація важливого проекту для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму

      «Спілкою громадських організацій інвалідів Києва», в рамках програми «Місце зустрічі – Діалог», за фінансової підтримки Фонду «Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє» (Німеччина), розпочато реалізацію проекту «Покращення якості життя колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму через спілкування з представниками різних поколінь».

     Проект триватиме 2 роки та буде спрямований на покращення становища колишніх в’язнів концтаборів, колишніх військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму в м. Києві. Проект ставить за мету  підвищення якості життя колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених, жертв націонал-фашистської окупації через надання підтримки та створення можливості до спілкування, обміну досвідом, організація комунікації між представниками цільової групи та молоддю; підготовка та навчання молодого покоління до сприйняття, надання підтримки людям поважного віку.