Президет Спілки відвідав NGO Connection Day 2

25-26 січня 2010 року пройшов 2 денний семінар для представників НУО. Організатори заходу корпорація Microsoft та міжнародна громадська організація PH International.

NGO Connection Day 2 – дводенний освітній захід, покликаний розказати широкій аудиторії з представників НУО про можливості технологій та практичні навички, які допоможуть полегшити роботу організації, зробити її ефективнішою. Зокрема – дати можливості налагодити зв’язок із партнерами, дізнатись про безкоштовні освітні програми у сфері інформаційних технологій, побачити успішні реалізації та найкращі практики.

Учасники семінару мали нагоду поділитись власним досвідом використання інформаційних продуктів для виконання завдань, що стоять перед ними. Другий день розкрив учасникам світ соціальних медіа (підготовлено Internews/MediaNext), а також дав можливість отримати майстер-клас з  PR від директора з корпоративних комунікацій «Майкрософт Україна» Ярини Ключковської.

Представники «Спілки громадських організацій інвалідів Києва» також мали можливість прийняті участь в семінарі обмінятися досвідом роботи з іншими громадськими організаціям.

Президент Спілки Ворона Олександр зазначив,  що такого роду заходи допомагають громадським організацій дізнатися більше про інформаційні технології, сприяють поширенню знань  програмного забезпечення, позитивно впливають на підвищення інтелектуального ресурсу громадських організацій, а також  дають можливість зорієнтуватись у всьому різноманітті інформаційних технологій та вирішити, які саме продукти можуть допомогти саме їх організаціям краще виконувати свої цілі за для вибору оптимально шлях до досягнення своєї місії.

http://ngoconnect.spaces.live.com