ПРО ІV ВСЕУКРАЇНСЬКІ СПОРТИВНІ ІГРИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ-ІНВАЛІДІВ

21-26 травня 2007 року за ініціативи Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” та ВГО студентів-інвалідів “Гаудеамус” за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національного комітету спорту інвалідів України, ВГСПО „Національна асамблея інвалідів України”, Спортивної студентської спілки України, інших організацій та установ у Національному Центрі паралімпійської та дефлімпійської підготовки (м. Євпаторія) відбудуться ІV Всеукраїнські спортивні ігри серед студентів-інвалідів.

Враховуючи велику увагу світової спільноти до проблем інвалідів, а також високий рівень розвитку студентського та інвалідного спорту у світі з 2003 року Україна започаткувала спортивний рух серед студентів-інвалідів, який не має аналогів у світі.
Питання розвитку спортивного руху серед студентів-інвалідів обговорювались на конгресі FISU у м.Ізмір (Тyрція) у 2005 році, а також на Асамблеї Європейської Федерації студентського спорту в м.Варшаві (Польща) у грудні 2005 року і отримали всіляку підтримку.
За цей час у 2003-2006 роках тричі успішно проведені Всеукраїнські спортивні ігри серед студентів-інвалідів, які підтвердили важливість і необхідність проведення цього спортивно-реабілітаційного заходу. Налагоджені тісні творчі взаємовідносини між державними та громадськими організаціями, які займаються питаннями освіти, спорту, та опікуються соціальними проблемами інвалідів в Україні.
В Іграх беруть участь спортсмени з вадами слуху, зору та опорно-рухового апарату. До програми Ігор включені наступні види спорту:

– легка атлетика: біг 100 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, стрибки в довжину з розбігу (склад команди – по 4 спортсмени в кожній нозології (2 жін. та 2 чол.);

– плавання: вільний стиль – 50 м, 100 м; брас – 50 м, 100 м; на спині – 50 м, 100 м; стиль “батерфляй” – 50 м; комплексне плавання 200 м (состав команди – по 4 спортсмени в кожній нозології (2 жін. та 2 чол.);
– настільний теніс – склад команди 3 спортсмени (1жін. та 2 чол.) крім спортсменів з порушеннями органів зору;
– шахи – склад команди 3 спортсмени (1жін. та 2 чол.)
Класифікація спортсменів буде проводитись класифікаційною комісією в день приїзду учасників.

Запрошуємо всіх бажаючих студентів-інвалідів взяти участь у ІV Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів-інвалідів.

Просимо Вас подати попередню заявку на участь в Іграх ( згідно Положенню) до 25 квітня 2007 року з указанням кількості учасників по видах спорту, нозологіям і статі, спортсменів-візочників, представників команд. У складі делегації просимо передбачити одно місце для судді з одного із вказаних видів спорту.

Попередню заявку направити за адресою: kolchenko@vmurol.com.ua Ця адреса ел. пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Яваскрипт. з поміткою „Заявка на Ігри”. Контактний телефон 8(066) 744-51-93 (Керівник Ігор Сослан Георгійович Адирхаєв)