Прогулянка по Дніпру

14 червня 2011 р. в рамках проекту «Організація дозвільної сфери людей
похилого віку»,  за підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність.
Майбутнє», Спілкою громадських організацій інвалідів Києва  спільно з
Дніпровським районним товариством інвалідів з порушенням опорно-рухового
апарату була організована і проведена прогулянка по Дніпру.

В рамках цього проекту люди, які пересуваються на милицях і ковіньках, дісталися  до річкового вокзалу за допомогою автобуса. За деякими з цих людей автобус під’їхав навіть до самого дому.

Деяке розчарування  довелося відчути, побачивши круті і довгі сходи, що вели до причалу. В річковому порту, на Почтовій площі, немає ні поруччя, на який необхідно спиратися людям, яким важко ходити, ні, тим більше, пандусів для інвалідних візків.

Однак, про труднощі швидко забулося. І вони були згладжені самою прогулянкою, свіжим повітрям з води в спекотний день, краєвидами міста вздовж Дніпра, добре і дбайливо організованим фуршетом та взаємним спілкуванням між людьми. Вкотре майже за рік люди відчули щире піклування з боку керівництва Спілки та волонтерів. Адже в рамках  проекту були екскурсії, інтегровані зустрічі, лекції, відвідування немічних людей вдома і завжди подарунки і добре відношення, а головне спілкування не тільки одне з одним, а й молодими людьми.

Велика подяка керівникам, спонсорам і учасникам цього проекту, подяка за увагу, повагу до віку, до проблем, за розуміння проблем, за бажання внести позитив в не дуже радісне і тяжке життя людей, яких турбує не тільки похилий вік, а також великий тягар хвороб.      

Учасники прогулянки отримали інформаційний довідник з різних служб підтримки.