Scorpions, Київ – «Останній укус»

В Києві відбувся концерт легендарної німецької рок-групи Scorpions. Послухати своїх кумирів зібралося понад 11 тис.  фанів різного віку та  вподобань.  Серед яких були і фани «Спілки громадських організацій інвалідів Києва».

Зал столичного «Палацу спорту» був заповнений в вщент. У залі були і сиві рокери, і молодь, і навіть діти. І ось вони, Scorpions, на сцені. Клаус Майне майже без акценту привітався з публікою. “Добрий вечір, Київ. От ми і зустрілись. Як справи?” Концерт розпочався, звучить один з кращих хітів “Sting in the tail”.

Хочемо до речі відзначити що для людей на візках організатори передбачили зручні місця біля сцени з яких ми і спостерігали цей незабутній концерт.

Scorpions, чергували виконання своїх хітів з соло кожного з учасників колективу. Коли своє соло грав гітарист Рудольф Шенкер, деякі фанати не могли стримати сльози.  Як завжди, епатажний Коттак, відіграв своє соло на барабанах які висіли у повітрі.  Під час виконання групою хітів, шанувальники набирали своїх друзів по телефону, і давали їм послухати улюблених виконавців. Виступ супроводжувало світлове шоу.

Музиканти також насолоджувалися публікою, вони називали фанів блискучими і класними. Здається, вони відчували себе як вдома, адже Україна завжди славилася своєю гостинністю та доброзичливістю.

В кінці виступу Scorpions виконали свій безсмертний хіт “May be I may be you”, остаточно підкоривши публіку. Після культової пісні музиканти попрощались зі слухачами і закінчили концерт, роздаючи на прощання присутнім глядачам у залі подарунки: знамениті барабані паличи Коттака, медіатори гітаристів та інші речі. Але фани, звичайно, не відпустили улюблену групу і довго викликали її на біс. Scorpions вийшли і виконали ще кілька пісень, після чого все ж закінчили концерт.

На прощання соліст Рудольф Шенкер від імені всєї групи зізнався в Коханні Києву,  вигукнувши “це просто приголомшливе місто».

Ми, в свою чергу, висловлює щиру подяку:  директору та працівникам концертного агентства «Прем’єра»  за підтримку та сприяння у створенні позитивного іміджу людей з інвалідністю в суспільстві.

[nggallery id=81]