Семінар для Департаменту транспортної інфраструктури КМДА

В рамках проекту «Забезпечення права на доступне середовище людей з особливими потребами», який реалізується «Спілкою громадських організацій інвалідів Києва» (СГОІК), за підтримки «World Jewish Relief» було організовано семінар «Поняття універсального дизайну» для представників Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Семінар для Департаменту транспорту

На семінарі були присутні представники Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, КК «Київавтодор», КП «Київпастранс», КП «Київський метрополітен».

Щодо особливостей поняття та специфіки створення універсального дизайну розповів спеціаліст НАІУ – Полозюк О.М.

Президент «СГОІК» Олександр Ворона презентував учасникам семінару результати моніторингу, який було проведено рамках проекту. Моніторинг було проведено в 3х районах Києва, а саме: Деснянський, Оболонський, Дарницький.

Учасники семінару поділилися своїм досвідом роботи з створення безбар’єрного середовища, а також сформували можливі шляхи співпраці для покращення становища людей з особливими потребами в м. Києві.

Особлива подяка: директору Департаменту транспортної інфраструктури КМДА – Євгену Водовозову та керівникам КК «Київавтодор», КП «Київпастранс», КП «Київський  метрополітен» за підтримку.