В рамках проекту «Покращення якості життя колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму через спілкування з представниками різних поколінь» та за участю студентів Університету «УКРАЇНА» вже стали традиційним відвідини на дому людей поважного віку, які мають труднощі в пересуванні або є немобільними.
Учасники проекту поділилися своїми враженнями про зустріч:
Життя нашого покоління було дуже тяжким. І це призвело до багатьох хвороб. Ми виявилися відірваними від соціуму, самотніми. Кожен боровся з психологічними та життєвими труднощами сам. Але коли ми стали учасниками проекту «Покращення якості життя колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму через спілкування з представниками різних поколінь», котрий реалізовує «Спілка громадських організацій людей з інвалідністю Києва» за підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє», ми відчули, що нас оберігають та наповнюють енергією, нам легше впоратися з труднощами та хворобами.
Велика подяка молоді, яка не залишається байдужою і допомагає. Адже для нас дуже важливо мати позитивний настрій та віру в те, що ти не самотній та комусь потрібен. І забувається біль, з’являється бадьорість духу. Ми радіємо зустрічі з волонтерами, заряджаємося їхнім прикладом та життєлюбством, намагаємося не занепадати духом, не сумувати, любити життя, своїх близьких та друзів. Адже формула життя проста – потрібно жити та радіти кожній хвилині життя.
Автор – Аліна Антонівна Індик.