Старість – третій період життя. Він має бути повноцінним!

31 січня 2011 року «Спілкою громадських організацій інвалідів Києва», в
рамках реалізації проекту «Організація дозвільнєвої сфери людей похилого
віку», за підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність, Майбутнє» була
організована консультація зі спеціалістом Київського міського центру
здоров’я Матвієць Людмилою Григорівною.  

Під час консультації говорилося про психологічні особливості людини похилого віку, обговорювалося її становище в суспільстві. Учасники дійшли до висновку, що є гостра потреба у створенні позитивного образу людини похилого віку.

п. Людмила надала велику кількість практичних порад щодо покращення стосунків з дітьми, внуками, членами родини. Кожен присутній, на зустрічі, міг задати питання, щодо ситуації, яка його хвилює, спитати пораду в друзів, знайомих.    

Та найголовніший результат заходу – допомога людям похилого віку у зміні поглядів щодо молоді, розвиток навичок дивитися на проблему очима різних поколінь, вміти прощати, навчитися спілкуватися з молодим поколінням так, щоб від цього процесу перевагу отримували обидві сторони. Адже у людей старшого віку є найцінніший скарб – досвід.

І на закінчення булу визначено, що запорука щастя – це прийняти та зрозуміти себе, виявити можливості та відчути переваги старості.  

 Від імені учасників заходу та керівництва Спілки хотілося б висловити щиру подяку спеціалісту  Київського міського центру здоров’я, Матвієць Людмилі Григорівні за її професіоналізм, відкритість, готовність допомогти. Також дякуємо нашому постійному партнеру компанії "КрафтФудс Україна" за солодкі подарунки.