Свято краси у Святогірську

З 26 по 29 вересня, за підтримки обласних державних і комерційних організацій, а також депутатів різних рівнів в місті Святогірську, Донецької області пройшов, Всеукраїнський відкритий конкурс краси для дівчат на візках «Краса без обмежень». Цього року «Спілка громадських організації інвалідів Києва»  допомогла у підготовці одній з учасниць – Смирновій Уляні. Конкурс відбувався в два етапи, що складалися з відбіркового туру і фіналу, в якому взяли участь 13 дівчат з різних областей країни і навіть представниця з Росії (м. Челябінськ). Тринадцять прекрасних конкурсанток заповнили своєю красою і чарівністю простір санаторію «Перлина Донеччини», який гостинно прийняв дівчат в своїх стінах – затишні номери, прекрасний персонал.

Три дні спілкування і репетицій оточених чудовою природою донецького краю, турботою і увагою хореографів та волонтерів, які допомагали дівчатам впродовж усього періоду перебування у Святогірську, протягом всіх конкурсних днів, їх турбота і увага дали можливість дівчатам розкритися і знайти себе. Кожна з конкурсанток була по своєму прекрасна і унікальна. Яскраві, інддивідуальні, красиві, вони заряджали своїм теплом і силою духу всіх довкола.

Перший конкурсний день пройшов в знайомствах і завершився репетицією і дискотекою, потім день за днем репетицій ставало все більше, сцені приділялося щораз більше часу. Професійні хореографи своєю майстерністю і терпінням буквально на очах перетворювали конкурсанток із звичайних дівчат, на професійних танцівниць вілчер-денс і учасниць великого шоу.

Також дівчатам допомагали йти до своєї мрії і відчувати себе комфортно на сцені студенти Донецького хореографічного училища, котрі ось уже четвертий рік беруть участь у проведенні цього конкурсу.

Три дні напруженої подекуди навіть виснажливої підготовки і ось настав довгоочікуваний день фіналу.

Прекрасний настрій дівчат не зіпсував навіть раптовий дощ. З самісінького ранку над зовнішнім виглядом дівчат чаклували стилісти одного з салонів краси, повсюди відчувалася атмосфера свята….зачіски, макіяж, сяючі посмішки, щасливі очі….

Останній конкурсний день передбачав чотири виходи – чотири танці, останній із яких, мабуть найпрекрасніший – поява дівчат у вечірніх сукнях (сукню для  Уляни  було пошито та подаровано  їй відомим  світовим дизайнером Sherri Hill).  В фінальний концерт також входили номери артистів естради, що приїхали підтримати красунь, і відео привітання учасниць конкурсу записане напередодні.

Тож шоу почалося! Чудові, чарівні, неповторні, сповнені шарму, справжні красуні, дарували своє тепло і посмішки, залу, а він відповідав взаємністю, щораз проводжаючи дівчат щирими оплесками обдаровував справжніми емоціями радості і азарту.

Відкриття, привітання, повільний танець, вихід у вечірніх сукнях і довгоочікувана мить нагородження.

Варто зазначити, що жодна із учасниць не була обділена увагою організаторів конкурсу, кожна отримала свій унікальний титул, що підкреслював її індивідуальність. Окрім стрічки з титулом кожна дівчина отримала квіти та море подарунків від спонсорів і організаторів даного заходу.

Ми ж з вашого дозволу спинимо свою увагу лише на володарках трьох основних титулів тож:

  • Другою Віце-міс стала дівчина, що представляла місто Донецьк – Любов Михайлова,
  • Першою Віце-міс стала представниця з міста Київ – Уляна Смирнова ( доречі Уляна також отримала титул „Міс дружба” від самих учасниць конкурсу)
  • Перше місце, звання “Міс – Краса без обмежень 2012” і корону з рук минулорічної переможеці Соловієнко Марії отримала представниця Запоріжжя – Ірина Петровська.

На фото зліва направо: Михайлова Любов, Соловієнко Марія, Петровська Ірина, Смирнова Уляна

Тож, – свято краси відбулося! Хочеться подякувати організаторам конкурсу, спонсорам, волонтерам і взагалі всім хто долучився до цього чарівного дійства, а дівчат, поздоровити з перемогою, адже кожна з них певно знає, що найголовніша в житті перемога – це перемога над собою!

Особлива вдячність за підтримку:
Директору конкурсу «Міс Україна Всесвіт» Анні Філімоновій
Директору концерт-холу Stereo Plaza – Шульженко М. К.
Генеральному директору «Kievnet» – Закрасняному І. В.

[nggallery id=77]

Автор: Олена Добруцька