У Києві молодь з функціональними обмеженнями відзначила День Святого Валентина

12 лютого в столичному клубі «ПаТіПа» за підтримки Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Національної Асамблеї інвалідів України відбулося святкування Дня закоханих, який було організовано «Спілкою громадських організацій інвалідів м. Києва» в рамках проекту «Світ без обмежень» В заході взяли участь понад 100 юнаків та дівчат, святковий концерт підготували та провели вихованці клубу «Журавлик» та студенити Універистету Україна.

Як зазначив Президент Спілки Олександр Ворона, одна з головних проблем для людей з інвалідністю є ізольованість та залежність від батьків.  Запорука вирішення цієї проблеми – це інтеграція молоді з інвалідністю в громадське життя. Мета таких зустрічей в першу чергу пошук  друзів, розвиток культурно-дозвільного життя молоді з функціональними обмеженнями, здобуття впевненості в собі в своїх силах і головне популяризація іміджу людини з інвалідністю в  суспільстві.
Привітати учасників святкування з Днем Святого Валентина завітали директор Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валерій Танцюра, начальник управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці Київської міської державної адміністрації Ірина Голубєва та Виконавчий директор Національної Асамблеї інвалідів України Наталія Скрипка.

Дивіться фотогалерею