У новому кліпі Неллі Фуртадо показані неймовірно безмежні можливості людини

Канадська поп-діва Неллі Фуртадо представила відео з текстом пісні “Spirit Indestructible”. Даний відеоролик співачка присвятила своєму другові Спеснеру Уесту, який, в результаті ампутації ніг, опинився в інвалідному кріслі ще у віці п’яти років.

В описі під відео пані Фуртадо залишила повідомлення про вплив Спенсера на написання треку “Spirit Indestructible”. «Я вирішила показати у відео мого друга Спенсера Уеста. Він тільки що закінчив неймовірне сходження на гору Кіліманджаро, щоб розповісти людям і отримати фінансову підтримку проектів, спрямованих на роздачу чистої води в Африці.

Спенсер є істинним героєм, який щодня доводить безмежні можливості людини. Я написала цю пісню як триб’ют людству. Дух незруйновний в кожному з нас. Такі люди як Спенсер довели це для мене» – свідчить послання співачки.

Спенсер Уест не залишився байдужим і з захопленням прокоментував побачений відеоролик: «”Spirit Indestructible” дивна пісня і в неї є потужний сигнал. Вона дуже надихає. Відео, яке було вибрано для цієї пісні, дійсно піднімає бойовий дух, як і сама композиція». Нагадаємо, трек “Spirit Indestructible” став другим синглом Неллі Фуртадо в підтримку її нового однойменного альбому. Реліз платівки заплановано на вересень цього року.