«UPark Festival» – територія твоєї музики!

Учасники проекту «Квиток до мрії», який реалізує «Спілка громадських організацій інвалідів Києва», дякуючи підтримці КА «Мєльніца», матимуть можливість відвідати унікальну подію цього літа – грандіозний музичний фестиваль «Upark Festival», що відбудеться на столичному НСК «Олімпійський» 6 та 8 липня 2016 року.

6 липня відбудеться виступ легендарних «Red Hot Chili Peppers». Також цього дня виступлять культовий дует «The Kills», британці «Nothing But Thieves» і український колектив «The Hardkiss».

8 липня Київ накриє хвиля найбільш актуального і прогресивного року від найвидатніших музикантів сучасності. Другим хедлайнером UPark Festival стане група «MUSE»!

«MUSE» і RHCP – титани світової сцени, що не потребують представлення. Адже той, хто хоч раз побував на їхньому концерті, знає, що таке справжній екстаз – коли кожна клітинка тіла реагує на черговий акорд, а серце б’ється в ритмі барабанної установки. Подібні почуття не можна висловити словами і неможливо забути, вони залишаться з вами на все життя, немов перше кохання.

Протягом кількох літніх днів, 6 та 8 липня відвідувачів «UPark Festival» чекають виступи гуртів світового рівня, під чарівну музику яких зможуть чудово провести час в колі друзів і однодумців.

«UPark Festival» – територія твоєї музики!

008337_slide_small