Успішний проект продовжує роботу

Шановні друзі

    Спілкою громадських організацій інвалідів Києва в 2015-2016 роках буде продовжено реалізацію проекту «Забезпечення права на доступне середовище в м. Києві», за підтримку фонду «World Jewish Relief». В цьому році фокус при виборі об’єктів, що потребують створення доступності, буде зосереджено на установах, що сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю в місті Києві чи безпосередньо працевлаштовують людей з інвалідністю.

    Шановні друзі, звертаємося до вас з проханням підтримати нашу діяльність та надати рекомендації щодо потенційних об’єктів. Ваша думка є дуже вадлива та обов’язково буде врахована.

     Інформацію надсилайте на електронну пошту spilka_kiev@ukr.net або за телефоном (093) 858-17-31

Об’єднавшись ми зможемо більше. Давайте змінювати світ на краще разом.

    Для інформації. В рамках проекту, в 2013-2015 роках було створено доступність та побудовано або реконструйовано пандуси в 13 об’єктах соціального призначення відповідно до потреб людей з інвалідністю. Як результат біля 66 тисячі (65 994) людей з інвалідністю міста Києва отримали можливість безперешкодного доступу до об’єктів соціального призначення. 175 560 людей, що мають труднощі в пересуванні також отримали можливість безперешкодного доступу до об’єктів соціального призначення.

3