УВАГА! УВАГА! Фізкультурно-спортивна акція

24 лютого 2008 року Броварське міське товариство інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату „Прагнення” буде проводити фізкультурно-спортивну акцію присвячену Дню Захисника Вітчизни.

На цій акції буде проводитися матч по сидячому волейболу серед людей з ураженням опорно-рухового апарату. Команда м. Бровари – багаторазовий чемпіон України та володар кубку України по сидячому волейболу від чемпіонату Європи. В складі команди найкращі нападаючи світу та гравці команди м. Харків. Супроводженням культурно-спортивного заходу буде встановлення  рекорду Гінесса України за кількістю присутніх на одному фізкультурно-спортивному заході – змаганні між інвалідами – опорниками, людьми з обмеженими можливостями, а саме: близько 200 інвалідів візочників та до 300-400 людей з ураженням зору, слуху, загальним захворюванням, ДЦП, інвалідів І-ІІІ груп.

Серед запрошених на захід:

– найвища людина світу, яка занесена до світової Книги рекордів Гіннеса – Леонід  Стадник;

– найсильніша людина світу – Василь Вірастюк;

– олімпійський чемпіон  Олександр Багач;

– параолімпійська чемпіонка з плавання Олена Акопян.

Виконувати гімн України запрошений заслужений артист України Олександр Пономарьов.

Будуть присутні люди з обмеженими можливостями з багатьох регіонів України: Крим, Одеса, Львів, Івано-Франківськ та закордонні гості.

На заходи запрошені представники засобів масової інформації – радіо, газет, телебачення.

Початок акції о 12 годині.

Запрошуємо вас прийняти участь в акції.

Просимо вас надати інформацію про кількість учасників та надіслати копії довідок МСЕК або пенсійних посвідчень в секретаріат Спілки громадських організацій інвалідів Києва. З питань звертатися за телефоном 227-30-07