В Києві пройде дитячий фестиваль для дітей – інвалідів

14 травня 2008 року об 11 годині в концертному залі «Дніпровський»,
розташованому по вулиці Гагаріна, 7 м. Києва буде проведено щорічний
фестиваль дитячої творчості «ДИВО – ЦВІТ» для дітей соціально
незахищених та з функціональними обмеженнями.

Організатори фестивалю: постійними організаторами цього заходу є Київський міський центр соціальних служб для сім ї, молоді і дітей та благодійний фонд «Підтримка».

На цю події відгукнулись політики від Партії регіонів та всі щиросердні люди.

Мета фестивалю: привернути увагу громадськості до проблем обездолених дітей та подарувати радість від спілкування і подарунків.

Пізнавати світ разом з іншими дітьми та дорослими – бажання кожної незахищеної дитини. Саме таку задачу поставили перед собою організатори фестивалю. Тому на свято запрошені представники державних структур, депутати, банкіри, бізнесмени та політики, які не байдужі до чужої біди.

Учасники фестивалю: в фестивалі приймуть участь більше десятка кращих творчих дитячих колективів України. Талановиті діти подарують свою майстерність та святковий настрій дітям соціально незахищеним та з функціональними обмеженнями.

Близько 2 000 батьків з дітьми, які стоять на обліку в усіх 10–ти районних соціальних службах міста Києва, представників інтернатів, клубів, дитячо–юнацьких організацій дітей з функціональними обмеженнями зберуться на це свято.

Ми будемо вдячні всім засобам масової інформації, які можуть виступити інформаційними спонсорами цієї акції.

Всім бажаючим відвідати дитячий благодійний фестиваль «Диво – цвіт» прохання звертися до благодійного фонду «Підтримка».

Наші координати:

сайти: http://www.childhood.net.ua/, www.pidtrumka.com.ua

е-mail: info@ pidtrumka.com.ua

телефон: 8 (050) 7000 155, тел./факс:38(044) 577 19 40.

О компании: Благодійний фонд “Підтримка”, який розпочав свою діяльність в 1995 році, має досвід проведення благодійних акцій, які мали широкий розголос серед мешканців м. Києва.

Фонд випускає безкоштовну газету “Підтримка”, соціальної спрямованості, надає інформацію юридичного, медичного та освітянського характеру.

Характерно для фонду – щорічне проведення дитячого фестивалю “ Диво – цвіт” за участю дітей-інвалідів та дітей з багатодітних сімей.

Дитячий ансамбль “Український сувенір”, який утримує фонд брав участь у дитячих фестивалях Німеччини та Франції, знімався в фільмі “Золоте курча”.

благодійний фонд "Підтримка"
Автор: Ганна Андрусенко написать автору
http://www.childhood.net.ua
тел.: 098 347 37 40
тел.: 044 577 19 40