«Вечірній Квартал»: Хрещенська мрія

Найвідоміші українські гумористи порадували своїх шанувальників святковим концертом. 19-го січня у концерт-холі «FreeДом», кілька сотень щасливих володарів квитків разом пірнули у вир влучних жартів і дотепних пародій. Були там і мрійники від «Спілки громадських організацій інвалідів  Києва». Одна з них, Валентина Сухарь, люб’язно погодилася поділитися враженнями від концерту.

– Як ти дізналася про нагоду побувати на «кварталівському» вечорі?

– Мені подзвонив президент «Спілки», Олександр Ворона, і запропонував відвідати цей захід. Він знає, що я захоплююся творчістю студії «Квартал-95» ще з тієї пори, як вони грали в КВК. Найбільше мені подобається Володимир Зеленський, оскільки він не просто харизматична й світла особистість, а людина, яка зуміла побудувати надзвичайну кар’єру, вирісши з кумедного хлопця на сцені Маслякова у генеральні продюсери одного з кращих телеканалів України. Особиста зустріч із Зеленським була моєю заповітною мрією.

– І ця мрія стала реальністю?

– Так, після концерту ми пішли за куліси «FreeДому», побачилися з артистами біля гримерки. Я так хвилювалася, що замість усіх уявних варіантів бесіди з кумиром зуміла вимовити лише кілька слів. Спочатку до нас підійшов Євген Кошевий, за ним Степан Казанін, прекрасна як завжи Олена Кравець, і – нарешті! – Володимир Зеленський. Вони доброзичливо привіталися з нами, спитали як справи та настрій?  Чи сподобалось нам сьогдні? Поспілкувавшись, кварталівці побажали нам добра гарного настрою, бути завжди такими ж життєрадісними і позитивними. Ми ж в свою чергу подякували їм за творчість та гарний настрій який вони дарують людям вже багато років.

– Якось готувалася до цієї довгоочікуваної зустрічі?

– Звісно, хотілося виглядати по-особливому. Одяг, косметика – я так ретельно робила макіяж, що мій чоловік жартував, ніби я спеціально для Зеленського його накладаю. Я ще і сфотографуватися із зірками сподівалася, треба ж бути гарною поряд із ними. Зараз передивляюся зняті кадри: ніби «свічуся» вся, тільки німба не вистачає!

– Там, мабуть, уся публіка була «при параді»: піджаки, сукні, підбори…

– Атмосфера у «FreeДомі» дуже розкішна, здається ніби ти потрапив на вишуканий прийом, люб’язний персонал, який вразив своєю толерантністю та відкритістю.

– Який номер програми найбільше запам’ятався?

– Про батька й сина, що готуються їхати до Туреччини.  Ми з чоловіком його розібрали на афоризми й постійно цитуємо.

– Чим, на твою думку, живий концерт відрізняється від телевізійної передачі?

– Мене вразив їхній живий спів. Цю енергетику ні з чим не можна порівняти. Для глядачів у партері були ще й екрани, аби краще було видно міміку акторів.

– В цей день «Кварталу 95» були на висоті. Ми, і наші сусіди чи не кожну хвилину не могли розігнутися від сміху.

– Отже, ця твоя мрія виповнилася. Про що мріятимеш далі?

– Я дуже люблю подорожувати, кілька років тому в рамках проекту «Світ без обмежень» який от уже понад 6 років реалізує «Спілка громадських організацій інвалідів Києва» я мала можливість відвідати літній табір «Eurocontact», що у Німеччині. Було дуже багато пригод, які я досі згадую з посмішкою. А окрім далеких країн я би хотіла відвідати церемонію «Гордість країни». Деякі життєві історії вражають, і побачити на власні очі справжніх героїв не гірше від зустрічі з зірками шоу-бізнесу.

Особлива подяка: керівництву  концерт-холл «FREEDOM», Володимиру Зеленському та студії «Квартал 95» за допомогу у здійсненні мрії, а також за сприяння у створенні позитивного іміджу людей з інвалідністю в суспільстві.

Автор: Вікторія Скрипник