Ветерани, учасники та діти ВВВ відвідали “Мамаєва Слободу”

9 вересня 2010 року "Спілкою громадських організацій інвалідів Києва", в рамках реалізації проекту "Організація дозвільнєвої сфери людей похилого віку" за підтримки фонду "Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє"  була проведена екскурсія до "Мамаєвої слободи", де на території 9,2 га відтворено тематичний дендропарк чи як ще його називають куточок української природи, архітектури та побуду. 

Яка вона козаччина? Погляд з майбутнього в минуле. 
Учасниками екскурсії стали 13 людей похилого віку з інвалідністю, ветеранів другої світової війни.  Крім прекрасної і пізнавальної екскурсії про звичаї, побут епохи 17 століття, учасники екскурсії отримали змогу скуштувати страви козацької доби.
Та звичайно найбільш захоплюючою стала можливість поспілкуватися між собою, розповісти про зміни, події в своєму житті друзям, прочитати власні вірші або ті “що зачепили за душу”. Протягом всієї екскурсії учасники мали також можливість поспілкуватися, отримати допомогу та підтримку в пересуванні від волонтерів, ними були хлопці та дівчата з Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”.  Спілка ще раз висловлює подяку волонтерам за їх щирі серця та готовність допомогти, вислухати, підтримати.
Також приємним сюрприз наприкінці екскурсії стали солодкі подарунки від компанії "Крафт Фудз Україна"

Зі слів учасниці екскурії п. Віти Олексіївни
“Мені  дуже сподобалося. Ми справді побували в минулому. Побачили як жили козаки. Дізналися багато нового. Спробували їхню кухню. Тут такі щирі люди!!!!
Ще я дуже вдячна волонтерам. Зараз рідко можна зустріти таких турботливих та добрих молодих людей. Вони завжди готові були мені допомогти. Так зворушливо.
І взагалі дякую за можливість поспілкуватися з давніми знайомими, “вийти в світ”.
Так хочеться що подібних заходів було більше і більше для таких людей як ми.”