Відбулася прем’єра!

В рамках європейського дня протесту проти дискримінації людей з інвалідністю. «Спілкою громадських організацій інвалідів Києва», Київським міським центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано прем’єрний показ фільму «Мандрівники», а також виставку малюнків дітей та молоді з особливими потребами «Мої права в моєму місті».

Про фільм. Основою фільму стала мрія однієї людини, людини, яка своїм вогнем запалювала серця багатьох людей. Сенсом життя якої було зробити максимум для того щоб люди з інвалідністю в Україні відчували себе повноцінними членами суспільства. Ім’я цієї людини Євгеній Монукало.

За сценарієм, троє українських хлопців з обмеженими фізичними можливостями відправляються по свої мрії до Європи. Де вони бачать інші погляди на життя, інше ставлення до людей з інвалідністю. Сучасні форми та методи роботи з людьми з особливими потребами.

Провідний спеціаліст НАІУ Полозюк О.М. розповів про можливі шляхи подолання дискримінації направленої на людей з особливими потребами через впровадження Конвенції по правам інвалідів.

Президент «Спілки громадських організацій інвалідів Києва» Олександр Ворона зазначив про те, що такі заходи сприяють крокам на зустріч суспільства до потреб людей з інвалідністю та людей з інвалідністю на активне життя в громаді. Переможці виставки отримали солодкі подарунки від компанії «КraftFoods»

Особлива подяка «Мультиплекс холдингу» за підтримку при організації заходу
 

 

До зустрічі наступного разу!