Почесні гості урочистої церемонії вручення премії «Людина року – 2011»

16-а церемонія вручення титулу «Людина року-2011» пройшла 24 березня на головній сцені країни — у Національному палаці мистецтв «Україна». Аби привітати найкращих діячів у різноманітних галузях, які стали переможцями у 19 професійних номінаціях, зібралися представники української еліти.

Серед почесних гостей урочистої церемонії вручення премії «Людина року – 2011» були також і члени Спілки громадських організацій інвалідів Києва.

Кращих із найкращих визначили члени Вищої академічної ради та генеральної дирекції загальнонаціональної програми «Людина року-2011». Титулом «Людина року» нагороджують з 1996 року, де в очікуванні оголошення найкращих на церемонії вручення збираються політики, бізнесмени, банкіри, дипломати, артисти та журналісти. Яскравість і масштабність, цього дійства, плюс велика кількість інших достоїнств, як завжди, зробили Церемонію незабутньою.

За словами першого Президента України Леоніда Макаровича Кравчука, такі відзнаки за досягнення у будь-якій професійній сфері, будь-якого працівника, стимулюють до роботи і акумулюють у людині прагнення бути першим і найкращим.

«Такі премії необхідні, щоб надалі стимулювати і збільшувати працездатність у кожній галузі. Як спортсмен бореться за перемогу, так і кожен у своїй сфері бореться за перше місце», — вважає Леонід Макарович.

Президент Спілки громадських організацій інвалідів Києва – Олександр Ворона додав,  «Дуже приємно що вже 4 роки  поспіль члени нашої організації мають  можливість бути шановними гостями   церемонії – «Людина року». Це в першу чергу говорить про відкритість  даного заходу для  людей з інвалідністью, що сприяє їх інтеграції  в громаду та допомогає створенню їхнього позитивного іміджу в суспільстві».

Зірковий склад учасників гала-концерту надав Церемонії особливу красу і шарм:
Наталя Корольова, Дмитро Харатьян, Констянтин Ріттель-Кобилянський, Наталя Бучинська, Камалія, Світлана Лобода, Маша Собко, Володимир Ткаченко, Петро Чорний, Андранік Алексанян.

Почесним гостем цьогорічної церемонії стала французька співачка Патрісія Каас.

Неперевершеними були і ведучі: Дмитро Шепелєв, Юрій Горбунов та Григорій Решетник.

[nggallery id=58]