Відвідали концерт гурту “Друга ріка”

Осінній концертний сезон в Києві тільки розпочався, а емоцій вже на цілий рік вперед. 17 вересня свій вклад в емоційну осінь зробили Друга Ріка та їх друзі з Туреччини Mor Ve Otesi, напередодні концерту провівши прес-конференцію. Спільний концерт, тривалістю більше трьох годин пройшов в Arena Concert Plaza. З упевненістю можна сказати, що це був один з найяскравіших і найвеселіших перфомансів цієї осені.

В рамках проекту «Світ без обмежень», який реалізує "Спілка громадських організацій інвалідів Києва" за підтримки Arena Concert Plaza молодь з особливими потребами також мала можливість відвідати цей незабутній концерт. Емоції, що об’єднували публіку і музикантів просто зашкалювали. Валерій сідав навколішки на краю сцени та співав разом з фанатами, тримаючи їх за руку і дивлячись прямо в очі. Хіба може бути щось прекрасніше за це, для людини, яка любить їх музику вже протягом багатьох років і приїхала з іншого міста на концерт? Ні, тільки сльози щастя могли висловитися краще за слова.

Шалена енергетика і небажання фанатів відпускати Другу Ріку зі сцени зробили цей концерт протяжністю у майже чотири години. Порахувати це не важко: Mor Ve Otesi вийшли на сцену у дев’ятій годині вечора, а Друга Ріка залишили публіку за двадцять хвилин на першу ночі. Здається, це своєрідний рекорд для українських концертів.

mor ve otesi На останок Друга Ріка і Mor Ve Otesi ще декілька разів заспівали «Світ на різних берегах», а публіка під чітким керівництвом Скуратовського в останній раз за вечір відірвалася та посвітила ліхтариками. Та якби режисеру відео цього було б не достатньо, і він би захотів потворити дійство ще пару десятків разів, то люди і в двадцятий раз заспівали б пісню. Але все добре колись закінчується. То ж фанати з шаленими оплесками відпустили гурти зі сцени, дякуючи їм за неймовірний вечір.

Валерій та Віктор, на щастя фанатів, ще пороздавали автографи прямо зі сцени і потім залишили її.

Валерій Харчишин Після концерту найвідчайдушніші та найзавзятіші фанати ще чекали на музикантів з обох гуртів, які подякували своїй публіці за те, що вони влаштували їм такий теплий та гостинний прийом.
Ми в свою чергу також дякуємо  гуртам "Друга ріка" та "Mor Ve Otesi" за прекрасний концерт, теплу та позитивну музику, а  також Arena Concert Plaza за підтримку.