Відвідали ювілейну програму “Людина року-2010”

В рамках проекту «Світ без обмежень», який реалізує "Спілка громадських
організацій інвалідів Києва" ми мали можливість відвідати цю
безперечно не забутьню подію року, а також особисто пспілкуватися з відомими особистостями.

П’ятнадцята ювілейна програма "Людина року-2010" проходила в національному Палаці Україна.  Вже о третій годині пообідді на червону доріжку почали прибувати номінанти премії і почесні гості. Вишукані сукні, коштовні прикраси, аромат дорогих парфумів і маленькі черевички на червоній доріжці, хоч на вулиці близько 0ºС.
Несподіванок було чимало. Головна із них – народний депутат від Партії регіонів Сергій Ківалов став лауреатом премії «Людина року – 2010» в номінації «Юрист року». А ведучий ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV Андрій Куликов став журналістом року у сфері електронних ЗМІ за підсумками загальнонаціональної програми «Людина року – 2010». Це щодо основних «кричущих» перемог. А крім українців, цього року премію також отримали троє росіян, які народились в Україні: Олександр Малінін, Анжеліка Варум і Ігор Демарін. Гордістю країни назвали братів-боксерів Кличків.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

До відома, в цьому році звання кращого з кращих здобували у номінаціях: 
– Регіональний лідер року
– Міський голова року
– Промисловець року
– Підприємець року
– Менеджер року
– Фінансист року
– Лідер страхового ринку року
– Лідер малого та середнього бізнесу
– Національна торговельна марка року
– Аграрій  року
– Журналіст року в галузі електронних ЗМІ
– Газета року
– Журнал року
– Юрист року
– Туристична компанія року
– Спортсмен року
– Меценат року
– Нова генерація року 

Присутня на заході співачка Ані Лорак прийшла з чоловіком Муратом. Про поповнення своєї родини говорила охоче, але завуальовано. «Хочеться, щоб ця подія була особиста, інтимна. Бо споконвіку – народження дитини – це таємниця. Це має так лишитися», – сказала вона  і додала у відповідь про чутки щодо народження дівчинки: «Ми не визначали (стать – авт.). По чуткам і одружать, і стать визначать. Я не дивуюся нічому, я тримаю паузу і молю Бога, щоб все трапилося».
Говорячи про шоу, вона пообіцяла чимало сюрпризів і нагадала, що вже отримувала свого часу нагороду «Людини року». «Це дуже приємно», – згадала співачка і додала: «Сьогодні ювілейна церемонія, а тому буде чимало цікавого». Також Ані Лорак повідомила, що вже зараз готує новий альбом.

Камалія повідомила, що готує нове шоу, прем’єра якого відбудеться незабаром у Москві. «… а також в Києві 4 квітня ми починаємо записуватися на англійській мові європейський альбом. Так що життя буде яскраве», – пообіцяла вона і додала особистого: «Я прихильник нікому не заважати, і щоб мені ніхто не заважав. Я можу співати скільки завгодно, і мені сусіди не будуть стукати в батарею»

А от Руслана говорила предметно і про наболіле – якість української музики. «У нас варіантів немає, ми слухаємо поп-музику з ранку до вечора. Люди на сьогодні все більше і більше просуваються у напрямку поп-музики». А про політику теж не забула: «Сьогодні всі бояться політичних «перегряз». Не відомо, чи це тимчасове затишшя, чи все це буде продовжуватися далі».

Вихід з цього, як радить Руслана, хоч якимось боком долучитися до відродження українського. "…Не всі ставлять собі за мету – я хочу щось зробити для України" – оголосила насущну проблему Руслана.

Під час церемонії вручення премії "Людина року – 2010" на сцені виступили Максим
Дунаєвський, Володимир Гришко, Олександр Малінін, Ані Лорак, Руслана
Лижичко, Ігор Крутой і італійський тенор Алессандро Сафіна, яким вручили
статуетки у вигляді мікрофону, обвитого сузір’ям, як спеціальну премію
"Зоряне соло".

"Вже  З-й рік поспіль, в рамках проекту "Світ без обмежень", мета якого
інтеграція молоді  з інвалідністю в суспільство, створення позитивного іміджу
людини з особливими потребами, активісти Спілки мають можливість
відвідувати загальнонаціональну програму "Людина року" розповідає Президент "Спілки
громадських організацій інвалідів Києва" Олександр Ворона.

Особлива подяка: оргкомітету загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ» за підтримку нашого проекту.

  

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://news.intv.ua