Відвідали концерт гурту ДДТ

22 лютого учасники проекту «Світ без обмежень», який реалізує «Спілка громадських організацій інвалідів Києва» за підтримки концертного агентства «Аншлаг», мали можливість відвідати грандіозний концерт гурту ДДТ “Иначе”.

Сам концерт справив на мене дуже хороше враження: відмінний саунд і світло, гарна подача і атмосфера. Особливо хочу відзначити чудово підібраний відеоряд під час концерту, який робився силами київських художників.

Відео проекціювалося на спеціальний екран, привезений з Санкт-Петербурга за допомогою 8 потужних проекторів, які створювали об’ємне зображення. До речі, над створенням нової програми “Інакше” працювало близько 60 чоловік.

Звук ставила, вже зарекомендувавша себе компанія Термінал, і звуку було більш ніж достатньо. Зазвичай мені не подобається, як звучить в Палаці Спорту, але в цей раз було дуже й дуже непогано.

Програма складалася з 3 частин: майбутнього, минулого і сьогодення. Стосовно текстів, хочеться відзначити, що вони дуже жорсткі і часом грубі, але таким чином Юрій Шевчук показує реальність. Чого тільки варті слова пісень “Мою Родину сожрал спид” або “За тобой пришли”. Але в той же час є й надія “новая Россия вылетающая из меня ..” або “завтра все будет иначе…”.

Стиль пісень можна визначити як рок, рок-н-рол з вкрапленням джазу, ріпа, етнічної музики та інших стилів. Програма тривала 90 хвилин, після чого ще хвилин 40 група грала старі, всім знайомі і улюблені пісні “Что такое осень”, “Это всё” та інші, підспівував весь зал. В кінці зіграли, і навіть трохи заспівали українською мовою шматочок української народної пісні “Ти ж мене підманула”.

Середня аудиторія концерту 25 + або навіть 30 +. Я бачив багато людей старшого віку та людей з дітьми.

Юрій Шевчук – досить цікава особистість. Не тільки співак і музикант, але й філософ, мислитель, патріот і революціонер. Його творчість закликає людей задуматися про те, як вони живуть, і що можна зробити.