Відсвяткували разом з Воплі Відоплясова їх 25 років!

Cьогодні «Воплі Відоплясова» – найпопулярніший у світі український рок-колектив, що дає до 200 концертів на рік. Цей гурт є гордим символом української рок-музики, а більшість їх пісень – по суті народними. «Танці», «Весна», «День Народження», «Полонина» вже чверть сторіччя лунають просторами планети.

9 березня гурт відмітив свою 25-річну творчу діяльність, члени «Спілки громадських організацій інвалідів Києва», в рамках проекту «Світ без обмежень», мали можливість видвідати цей душевний концерт.

«За часів Радянського союзу, коли ми тільки починали, навколо панувала духовна порожнеча, і ось несподівано серед цього вакууму з’явилося щось – це і була рок-музика. Вона заявила про себе, ставши першою блискавкою-надією, що з’явилась на руїнах Радянського союзу і на просторах незалежної молодої України, – згадує керманич «ВВ» Олег Скрипка. – Сьогодні ж ми маємо цілу плеяду талановитих та самобутніх рок-виконавців. Серед них – наші друзі з різних країв, яких ми щиро любимо та поважаємо, і ювілей – чудова нагода зібратись разом на одній сцені».

Сам концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню та складений виключно з ліричних творів, вийшов напрочуд душевним і демократичним: балкони до самої стелі заполонила рок-тусовка, а в перших рядах розташувалася постійна публіка Жовтневого палацу – вишукані пани у вечірніх нарядах. Мимоволі згадалася відома сценічна репліка Джона Леннона: «Нехай гальорка плескає в долоні, а ви, в партері, посильніше трусіть коштовностями!», проте на концерті «ВВ» різні класові прошарки об’єднала чудова сила рок-н-ролу – вже після третьої пісні зал в єдиному пориві піднявся «на вуха», а юні неформали з дредами і в вишиванках затанцювали на оксамитових кріслах в обнімку з поважними бізнесменами в костюмах від Бріоні.

[nggallery id=57]