Відвідали концерт Notre Dame de Paris, в рамках проекіу “Світ без обмежень”

13 грудня 2011 члени «Спілки громадських організацій інвалідів Києва» в рамках проекту «Світ без обмежень» за підтримки продюсерського центру «Альянс Шатро» мали честь слухати найкращі арії мюзиклу Нотр Дам де Парі.

У концерті взяли участь зірки мюзиклу, популярні виконавці французької естради: Елен Сегара, Жюлі Зенатті, Брюно Пельтьє, Даніель Лавуа, Гару, Патрік Фьорі і Люк Мервіль у супроводі великого симфонічного оркестру та хору. Як повідомили організатори концерту, київській публіці надається можливість побачити і почути найкраще з цього відомого європейського мюзиклу.

Диригував шоу маестро Гі Сент-Онж, аранжувальник і мультиінструменталіст, який співпрацює з багатьма світовими зірками, серед яких Девід Боуї, Селін Діон, Мішель Легран та інші. Гі працює з симфонічними оркестрами Монреаля, Квебека, Ванкувера і Праги.

Нагадаємо, що прем’єра мюзиклу Нотр Дам де Парі відбулася 18 вересня 1998 року. Він потрапив до Книги рекордів Гіннесса як найуспішніший, а такі композиції, як Belle і Le temps des cath?drales, стали світовими хітами.

[nggallery id=46]