Відвідали концерт Роксет, в рамках проекіу “Світ без обмежень”

6 грудня у столичному Палаці спорту виступив один з найпопулярніших поп-дуетів усіх часів і народів, національне надбання Швеції і одна з найбільш позитивних груп музичної індустрії – Roxette. Члени «Спілки громадських організацій інвалідів Києва», в рамках проекту «Світ без обмежень», за підтримки агентства «Прем’єра» мали можливість видвідати цей чудовий концерт.

Дует Пера Гессле та Марі Фредрікссон вже вдруге відвідує з концертами українську столицю. Цього разу – в рамках світового турне на підтримку свого останнього альбому – Charm School.

Ровно о 19:00 на сцену вийшла найкраща група за версією MTV Europe Music Awards 2011 – дівоче поп-тріо Sirena. Дівчата розуміли, на концерт якого виконавця прийшла публіка і, подякувавши зал, після чотирьох композицій пішли зі сцени.

Ще 20 хвилин очікування і на сцені без всякого вітання з’явилися Марі Фредрікссон і Пер Гессле. Свій виступ вони почали з запальної композиції Dressed for Success. Потім, щоб довго не томити публіку, Roxette відразу ж дали їй те, чого від них найбільше очікували – суперхітів з 80-х.

Першою ластівкою стала композиція Sleeping in mу Car, одна із знакових пісень групи. Видавши кілька пісень з нового альбому, Roxette добралися і до пісень планетарного масштабу: запальної How Do you Do і романтичної It Must Have Been Love. Спочатку Марі заспівала перший куплет в акустиці, зал тут же підхопив легендарний хіт, і вже другий куплет з Марі співав весь зал. Але хорові епізоди це зовсім не те, на чому команда робить акцент.

У Палаці спорту виступав неймовірно зіграний колектив. Ті моменти, коли Марі Фредрікссон співала чисто й акуратно, здавалися результатом якоїсь неймовірної концентрації фізичних і психологічних сил музикантів навколо співачки.

Варто зазначити, що при такому напруженому гастрольному графіку дивує не тільки витривалість і щирість колективу, але в принципі здатність всієї групи грати на межі оптимізму та злагодженості. Може, Марі більше і не претендує на роль основного заводія в групі, яку з успіхом взяв на себе Пер, але вона як і раніше залишається її головним вокальним центром.

[nggallery id=44]

Остаточно залишати сцену група не поспішала: шведи радували шанувальників своїм поверненням двічі, а завершили концерт головною баладою – Listen To Your Heart, під перші акорди якої вся фан-зона перемістилася в партер і заспівала разом з групою всю пісню до кінця.

Побажавши всім щасливого Різдва, під захоплені крики, посмішки та оплески, обнявши один одного, Марі і Пер повільно пішли зі сцени, змусивши шанувальників ще довго ностальгувати за 80-ми.