Відвідали концерт Стаса Михайлова

Стас Михайлов – відомий співак і композитор. Його пісні, ліричні, без гучних фраз і агресивних мелодій, залучають слухачів своєю душевністю і позитивною енергією, яку вони випромінюють. В юності Стас Михайлов збирався стати льотчиком, як його батько і старший брат, однак рано зрозумів, що його покликання – музика. У 1997 році вийшов його перший сольний альбом «Свіча», потім, в 2002, – «Присвята». Альбом 2004 року – «Позивні на любов». Четвертий диск співака називається «До тебе йду». Такі різні і, разом з тим, чимось схожі історії любові і дружби, які розповідає Стас Михайлов, не можуть не чіпати слухачів. І як і раніше буде зачаровувати його незвичайний голос, хвилюючи любителів пісні і щирих шанувальників творчості Стаса Михайлова …

Учасники проекту «Давай здійснимо мрію разом», який реалізує «Спілка громадських організацій інвалідів Києва» за підтримки концертного агентства «Аншлаг», мали можливість відвідати грандіозний концерт Стаса Михайлова та особисто познайомитись з ним, а також подякувати йому за  творчість, що дарує людям найкращі ємоції.

Ім’я Стаса Михайлова – стає все більш популярним і улюбленим самому широкому колу глядачів. Уже з 1992 року багатьом відомі слова першого “Хіта” Стаса Михайлова “Свічка”. “…В моем окне горит свеча, такая яркая она.. падает, падает, падает снег, ночь замедляет свой последний разбег, в доме моем горит одиноко свеча, сейчас ты уйдешь навсегда и погаснет она…”.

Відомий співак і композитор Стас Михайлов, який складає ліричні композиції про кохання, які подобаються не тільки прекрасним жінкам, але і сильним чоловікам, випустив новий альбом “Життя-річка” в 2008 році.

У своїх піснях Стас Михайлов співає тільки про те, що його дійсно хвилює і тісно пов’язане з його життям. В шлягерах Стаса Михайлова, починаючи з самого першого хіта “Свічка”, є спокій, пристрасть і любов – тому вони завжди знаходять живий відгук в серцях слухачів.

[nggallery id=55]

Стрімкий злет на нашій естраді співака і композитора, Стаса Михайлова, зайвий раз підтверджує потрібність красивої, мелодійної лірики в нашій країні. За короткий термін, не будучи ні чиїм проектом, працюючи проти всіх правил шоу бізнесу, Стас Михайлов став яскравою індивідуальністю і одним з найбільш затребуваних артистів, що збирає аншлагові концерти по всій Росії і за кордоном.

Основа його репертуару – ліричні, танцювальні, філософські та патріотичні пісні. Сильний вокал, якісне аранжування, глибокі тексти, роблять виступи Стаса Михайлова, неповторними і самобутніми. «Ніколи не забувайте Небо, і Небо ніколи не залишить вас!» – Головна думка співака і композитора, яка невидимою ниткою проходить через усю його творчість.

На сьогоднішній день в багажі артиста 8 альбомів, декілька кліпів і вийшли в форматі DVD зйомки програми «Все для тебе» в «Космосі» та концерту, який відбувся в Кремлі – «Небеса».

Особлива подяка: Стасу Михайлову, Сергію Кононову та Олегу Ковалевському за здійснення мрії відвідати концерт  «Стаса Михайлова» та особисту зустріч з зіркою.