Відвідали моноспектакль Сергія Безрукова “Хуліган”

Поет-скандаліст. Поет-хуліган. Це все про нього, про Сергія Єсеніна. Він назавжди залишився людиною-загадкою з трагічною долею. Багато режисерів і документалісти намагалися розкрити його образ, відкрити завісу таємниці його раннього відходу з життя. Але ніхто не намагався розповісти нам, а хто ж такий Сергій Єсенін? Вистава-містерія «Хуліган», націлена на те, щоб дати відповідь на це питання.

Члени «Спілки громадських організацій інвалідів Києва», в рамках проекту «Світ без обмежень», за підтримки агентства «Прем’єра» мали можливість видвідати цю незабутню виставу.

Головну роль в постановці виконує Сергій Безруков. Нову віху своєї творчості актор прокоментував так: «Жанр вистави – музично-поетична містерія. Це вистава-сповідь одного великого хулігана, який колись жив на російській землі. Це Єсенін без цензури, без купюр. Єсенін – чуттєвий, Єсенін – лірик, Єсенін-бунтар і скандаліст. І найголовніше, що сценаристом спектаклю є сам Єсенін, це його живі вірші і пісні ».

[nggallery id=53]

Творці «Хулігана» впевнені: Єсеніна можна не лише читати – Єсеніна можна танцювати, Єсеніна можна і потрібно співати. Примітно, що музика до його віршів, яка звучить зі сцени, написана самим Сергієм Безруковим.