Відвідали незабутнє шоу A State of Trance 550: Invasion

10 березня 2012 київський МВЦ вперше взяв участь у святкуванні A State of Trance 550: Invasion – шоу чотири рази кращого діджея планети і самого очікуваного артиста в Україні, Armin van Buuren! В рамках проекту «Світ без обмежень», який реалізує “Спілка громадських організацій інвалідів Києва” за підтримки компанії Virus Music, молодь з особливими потребами мала змогу відвідати це феноменальне шоу.

Армін ван Бюрен – знаменитий нідерландський ді-джей і продюсер, володар численних премій та нагород – приїхав до Києва, щоб відзначити ювілейний 550-й епізод свого легендарного радіо шоу «A State of Trance», кількість слухачів якого перевищує сотні мільйонів по всьому світу.

ASOT – це щотижневе двогодинне радіошоу Арміна ван Бюрена, яке вважається кращим і самим популярним музичним радіошоу планети протягом останніх п’яти років і транслюється провідними світовими радіостанціями.

Кожен 50-й випуск ASOT супроводжується світовим гастрольним туром за участю самого Арміна та інших зірок світової денс індустрії. Тур на честь святкування його 550 епізоду проходить всього в 6-ти містах світу. Києву пощастило вперше потрапити в цей список!

У грандіозному київському шоу прийняв участь не менш іменитий Markus Schulz (США) – один з найпопулярніших світових денс артистів, вже четвертий рік не залишає десятку кращих діджеїв планети. Також клаберів порадували Cosmic Gate (Німеччина), Sean Tyas (США-Швейцарія), tyDi (Австралія), Omnia (Україна) і Leon Bolier (Нідерланди), який замінив Mat Zo (Великобританія).

Київський дебют ASOT 550 вважається одним з найважливіших танцювальних фестивалів 2012 року у всьому СНД. У цю ніч в Києві зібралися 12 000 шанувальників електронної музики не тільки з усієї України, а й інших країн Європи і СНД.

[nggallery id=54]