Відвідали незабутнє шоу Tiesto Club Life

7 вересня 2012 столицю України відвідав найвідоміший і впливовий діджей планети – Tiesto. Маестро електронної музики виступив у Києві в рамках світового туру свого шоу Tiesto Club Life. Учасники проекту «Давай здійснимо мрію разом», який реалізує «Спілка громадських організацій інвалідів Києва», мали можливість відвідати це незабутнє шоу.

Кумир мільйонів і володар незліченної кількості престижних нагород показав, за що його вже не перше десятиліття так люблять у всьому світі. Його виступ був приголомшливим! Саме такі шоу від великих артистів у повній мірі розкривають драйв і енергетику денс музики.

Компанію Tiesto в цю ніч на сцені склали голландці Hardwell і Allure, які виступили в Україні вперше. І українські діджеї: IRA ‘, Max Freegrant і Omnia, який гідно закрив це неймовірне шоу.

Особлива подяка компанії VIRUS Music, завдяки якій члени Спілки та тисячі шанувальників світової зірки Tiesto і любителів фестивального відпочинку з усієї України та сусідніх країн мали можливість провести чергову незабутню ніч в компанії однодумців і улюблених діджеїв.

[nggallery id=75]