Заходи з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів

Учасники проекту «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму», в рамках програми «Місце зустрічі – Діалог», за підтримки Фонду «Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє», взяли участь в заходах з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів.

IMG_3833

11 квітня, у столиці відбулися меморіальні заходи з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів. У Ритуалі пам’яті та покладанні вінків і квітів до Меморіалу пам’яті загиблих у Бабиному Яру, Пам’ятного знаку «Пам’ять заради майбутнього» та пам’ятника загиблим у колишньому концтаборі «Сирецький» взяли участь голова КМДА Олександр Попов, заступник міського голови – секретар Київради Галина Герега, заступник голови КМДА Віктор Корж, Президент “Спілки громадських організацій інвалідів Києва” Ворона Олександр, активісти ветеранських та громадських організацій.

6296

«Особиста трагедія кожного киянина-в’язня фашистських концтаборів – це трагедія усієї столиці, цілої країни та людства. У жорстокі й криваві часи війни наші співвітчизники, незважаючи на тортури та фізичні муки, вірили у перемогу та звільнення народу. Наш обов’язок – донести до наступних поколінь українців вагомість тієї жертви, яку приніс наш народ заради миру», – наголосив Олександр Попов.

«Бабин яр – це символ страждань мільйонів людей. Але разом з тим, це пам’ятка прийдешнім поколінням. Наші діти повинні знати про ті жахи, які були за часів їхніх дідів та прадідів. Щоб ніколи і ніде в світі цього більше не повторилося», – зазначила Галина Герега.

За інформацією: http://kievcity.gov.ua