Здійснення мрій на “білому” видовищі

Минуло вже доволі багато часу, а здається, що це було тільки вчора. Численна кількість людей, спалахи світла, та об’єктивів, шалений ритм від треку до треку. Це все одна велика позитивна емоція, все це Sensation Innerspace in Ukraine 2012. Ні, мені видається, що я і досі там.

Складно повірити, що ось так просто знайшлися люди, який з радістю погодилися допомогти мені добратися зі Львова до Києва, відвідати сам захід, розділити зі мною всю цю радість. Приємно відчувати, що є на світі люди, які перейнялися моєю мрією не менш ніж я сам. Цими людьми, яким я хочу від щирого серця подякувати є Директор компанії «VIRUS Music» – Дмитрій Феліксов та Президент Спілки громадських організацій інвалідів Києва – Ворона Олександр Володимирович. Дякую Вам щиро, що  Ви не покладаючи віри, доклали максимум зусиль, щоб я міг побувати на цьому грандіозному музичному дійстві під назвою Sensation Innerspace in Ukraine 2012.

Особливу подяку висловлюю безпосередньо всім хто був причасний до організації Sensation Innerspace in Ukraine 2012, які зробили все щоб людям з інвалідністю було комфортно на цьому заході, за теплу атмосферу феєричний настрій і за неймовірну енергетику, яка випліскувалася з сетів відомих світових діджеїв. Не було відчуття що ми інші, наші серця билися разом одним цілим з усіма тими, хото був в той день  присутнім на Sensation.

Від щирого серця бажаю «Спілці громадських організацій інвалідів Києва» наснаги і великого завзяття у цій надзвичайно важливій справі сьогодення, а «VIRUS Music»  дарувати ще не раз позитивні емоції людям, адже музика це рух, а рух це життя.

І хто знає, можливо, за деякий час на світовій сцені буде стояти саме той, хто кілька років тому був глядачем, той кого музика надихнуло на великі зрушення, і хто знає, можливо ця людина буде першим всесвітньовідомим діджеєм на інвалідному візку.

Автор: Стадник Остап

[nggallery id=61]