Знайомство з сучасним Києвом

24 жовтня 2010 року в рамках реалізації проекту «Організація
дозвільнєвої  сфери людей похилого віку» за підтримки фонду «Пам’ять.
Відповідальність. Майбутнє.» Спілкою громадських організацій інвалідів
Києва було організовано автобусну екскурсію по столиці України.

Люди похилого віку часто є замкнутими в чотирьох стінах власної квартири або їх маршрут обмежується походом до магазину, перукарні, поліклініки. Про зміни в країні чи місті вони дізнаються виключно з телебачення.

Щоб виправити хоча б частково дану ситуацію 24 жовтня 2010 року в рамках реалізації проекту «Організація дозвільнєвої  сфери людей похилого віку» за підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє.» Спілкою громадських організацій інвалідів Києва було організовано автобусну екскурсію по столиці України.

Учасники екскурсії мали можливість побачити історичні та духовні пам’ятки древнього Подолу; сучасність Хрещатика та майдану Незалежності та інші видатні місця Києва.

Екскурсія супроводжувалася надзвичайно цікавою інформацією від екскурсовода.

«В мене дуже приємні враження. Колись я часто бувала з центрі міста, відвідувала різні видатні його пам’ятки. Але зараз в силу інвалідності та віку я вже 10 років тут не бувала. Все так змінилося. Я б ніколи не впізнала сучасний Київ», – ділиться враженнями учасниця екскурсії.

Протягом екскурсії всю потрібну допомогу надавали волонтери – студенти Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», за що їм ми висловлюємо велику вдячність.

Особливу подяку хочеться висловити туристичному бюро «Краєвид» за їх щире серце, підтримку та професіоналізм.