Зустріч друзів

6 жовтня в столичному клубі «ПаТіПа» пройшла благодійна  інтегрована зустріч дітей та молоді з особливими потребами «Зустріч друзів у ПаТіПа»

Одна з головних проблем для людей з інвалідністю є ізольованість та залежність від батьків. Запорука вирішення цієї проблеми – це інтеграція молоді-інвалідів в громадське суспільство. Саме для цього «Спілка громадських організацій інвалідів Києва» розпочали проект «Світ без обмежень». В рамках проекту спільно з Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також за активної підтримки столичного клубу «ПаТіПа»  було проведено чергову молодіжну зустріч, яка вже стала традиційною «Зустріч друзів в ПаТіПа». Проект дає можливість, шляхом  проведення інтегрованих зустрічей сприяти соціалізації молоді з інвалідністю та позитивно впливати на її життя. 
   Почесним гостем свята був відомий сучасний  DJ Light який незважаючи на свій щільний графік, зміг прийти і подарувати  молоді, яка зібралася в клубі свої ексклюзивні, сповнені світлом, музичні хіти. Ведучим свята був неперевершений Юрій Калашніков (Народне радіо). 
 Як завжди свято проходило у дружній обстановці.  Соціальні працівники Київського  ЦСССМ  та волонтери «Університету Україна» проводили спеціально розроблені ігри, щоб молодь могла ближче познайомитися, поспілкуватися один з одним. Не обійшлося й без подарунків. Вже за традицією було розіграно понад 50 квитків до кінотеатрів та театрів міста. 
В інтерв’ю журналістам Президент Спілки Олександр Ворона  подякувати всім партнерам та спонсорам, які не байдуже  ставляться до проблем людей з інвалідністю, тим хто своїм добрим серцем дарує таким людям світло і радість, а також зазначив, що подібні заходи будуть частіше проходити в місті Києві.