«Зустріч друзів у ПаТіПа»

9 грудня було проведено  інтегровану зустріч молоді з особливими потребами «Зустріч друзів у ПаТіПа» в рамках проекту «Право на самостійне життя людей з інвалідністю. Позитивний досвід»

Одна з головних проблем для людей з інвалідністю є ізольованість та залежність від батьків. Запорука вирішення цієї проблеми – це інтеграція молоді-інвалідів в громадське суспільство. Саме для цього спільно з клубом «ПаТіПа» та Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ми реалізуємо цей проект. Який дає можливість, шляхом  проведення інтегрованих зустрічей сприяти соціалізації молоді з інвалідністю та позитивно впливає на їхнє життя.

 

Захід дає можливість учасникам стати більш самостійними, розвинути культурно-дозвільнєву сферу життя, знайти нових друзів, позбавитися залежності від батьків, а також здобути впевненість в собі та своїх силах.

Як завжди не обійшлося без подарунків. за традицією було проведено благодійну лотерею, учасники якої отримали понад 25 квитків в Кінотеатріи «Київська Русь» та «Флоренція», від агентства «Прем’єра» квитки на прем’єру спектаклю «Небезпечний поворот».

Особлива подяка компанії «КraftFoods» за солодкі подарунки для кожного учасника заходу, мережі магазинів «КОСМО» за чудові косметичні набори, а також компанії «Оболонь» за смачні напої.