Зустріли весну разом з друзями

22 березня 2012 року «Спілкою громадських організацій інвалідів Києва» спільно з клубом «Museum Le Club» та Відкритим міжнародним університетом розвитку людини «Україна» була проведена зустріч «Зустрічаємо весну з друзями» в рамках проекту «Світ без обмежень».

Мета заходу – інтеграція людей з інвалідністю в громаду та створення їхнього позитивного іміджу в суспільстві.

«Ми хотіли зібрати всіх активних учасників різних проектів Спілки, щоб вони мали можливість познайомитися та поспілкуватись один з одним. Такі зустрічі допомагають молоді, стати більш самостійними, впевненішими в собі, дають можливість отримати позитивні емоції, яких часом так не вистачає і просто цікаво провести час в дружній компанії,» – зі слів одного з організаторів.

В цей день клуб «Museum Le Club» зустрів молодь в новому образі та надзвичайно витонченому дизайні. Гарний настрій та активний відпочинок гостям зустрічі забезпечували, затишна атмосфера, привітний персонал та запальна музика. Завжди позитивний DJ Юрій Калашніков та винахідливі студенти університету «Україна» провели веселі конкурси та цікаві ігри, кожен міг прийняти в них участь та отримати солодкий подарунок.

Ось так, з позитивним настроєм та у колі нових знайомих і вірних друзів, з дружнім та щирим спілкуванням ми зустрічали цьогорічний прихід весни до Києва.

Особлива подяка: Дирекції та персоналу клубу «Museum Le Club», Відкритому міжнародному університету розвитку людини «Україна», Корпорації «Оболонь», Компанії «Крафт Фудс Україна», Благодійній організації «Київський міський благодійний фонд «Фудбенк» за підтримку заходу та діяльності Спілки.

[nggallery id=56]