ЖИТИ – ЦЕ ТАК ЧУДОВО!

Інтегровану зустріч було проведено «Спілкою громадських організацій інвалідів Києва» в рамках реалізації проекту «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму» за підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє».
Учасниця проекту Аліна Антонівна Індик поділилася своїми враженнями про зустріч.

IMG_6306

У нашого покоління життя було нелегким, і всі ці труднощі призвели до багатьох хвороб. Ми виявилися відірваними від соціуму, самотніми, кожен боровся з психологічними і життєвими негараздами сам. Але коли ми стали учасниками проекту «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму», який реалізує «Спілка громадських організацій інвалідів Києва» за підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє», ми відчули, що нас оберігають, підживлюють енергією, нам легше справлятися з труднощами і недугами.

Дякуємо, що не залишаєтеся байдужими , підтримуєте порадами, організуєте для нас дозвілля, допомагаєте. На кожній нашій зустрічі радуєте подаруночками, які підіймають настрій, викликають усмішку. І нехай ці усмішки швидкоплинні, але дивним сяйвом охоплюється для нас навколишній світ. Адже для нас такий важливий позитивний настрій і віра в те, що ми не самотні і комусь потрібні. І забуваються болі, з’являється бадьорість духу. Ми радіємо, заряджаємося гарним прикладом і життєлюбством, намагаємося не сумувати, не падати духом, любити життя, своїх близьких і друзів. І які б випробування не чекали на нас, намагаємося вести активний спосіб життя, захоплюватися якоюсь корисною справою, брати участь у всіх заходах, які організуються в рамках проекту, насолоджуватися кожною хвилиною. Радіти кожній миті життя. Адже жити – це так чудово!

Особлива подяка: компаніям «SCA Hygiene Ukraine LLC», ASBIS Україна за підтримку наших проектів та сприяння у покращенні становища людей з інвалідністю в суспільстві.