Armin Only Intence: океан танцювальної музики

Напередодні різдвяних свят Армін Ван Бюрен відвідав Київ з незабутнім шоу Armin Only Intense. За цей час я намагався впорядкувати думки, відчуття і емоції, які вирували в моїй душі, щоб поділитися незабутніми враженнями, про які вже зараз можу сказати: це одні з найкращих вражень в моєму житті.
Армін ван Бюрен – легенда електронної музики. Чотири рази номер один у головному діджей-рейтингу планети DJ Mag Top-100. Володар разючої кількості престижних нагород (включаючи кілька IDMA і Beatport Music Awards) і Кавалер Помаранчевого Ордену, отриманого з рук Королеви Нідерландів. Один з найбільш значущих артистів за всю історію денс-музики, творець і власник Armada Music – найвідомішого і дуже впливового артист-агентства і денс-лейбла світу. Автор 4-х суперуспішних альбомів і незліченної кількості хітів, яким під час його сетів у кожному куточку планети підспівують багатотисячні танцполи. Творець радіошоу A State of Trance з 15-ма мільйонами слухачів щотижня і статусом найбільш популярного танцювального радіошоу на планеті.

17 жовтня на прес-конференції в Амстердамі Армін ван Бюрен оголосив Київ першим після голандської прем’єри містом, який стане частиною світового турне Armin Only Intense 2013-2014.

IMG_9995

Армін Ван Бюрен повертався до Києва, щоб своїм багатогодинним виступом подарувати ті самі враження і моменти, які об’єднують разом мільйони людей на всіх континентах.

Центром Київського Armin Only Intense цього року став «Міжнародний Виставковий Центр». Початок шоу було призначено на 21:00.

Армін вийшов на сцену, і тут почалося не просто шоу, це було щось, що не можна навіть описати словами, це те, що виходить при змішенні величезного таланту, натхнення і Божої іскри. І це все вкладено в музику, світло і видовищність.

Від самого початку шоу на глядачів без зволікань почали падати гігантські стіни звуку (я б назвав це пірамідою), шар за шаром світлові хвилі, що виходять з усіх боків, просто приголомшуюче лазерне шоу – і це все разом змушувало тисячі голосів злитися в один приголомшуючий вигук: «Армін, Армін, Армін!»

Далі було ще більше. Коли звук посилився, світла стало менше, на сцені з’явилася величезна куля, сповнена світлом. Потім якимось незрозумілим лазерним ефектом над сценою з’явилося дві руки, і вони почали повільно піднімати цю кулю, зал вибухнув. Це були справжні непідробні емоції, які 12 000 людей в унісон вихлюпнули назовні.

IMG_9920

Що було потім мені важко описати – Армін був скрізь, він проникав усередину, вражав уяву, змушував щось усередині пульсувати. Часом візок, за допомоги якого я пересуваюся, переставав існувати, і я відчував себе єдиним цілим з тисячами людей, які були поряд і яких об’єднувала музика, я відчував себе людиною без обмежень, штампів і особливостей.

Шоу тривало близько шести годин, і весь цей час я не відривався від сцени.  І ось я побачив картину, від якої серце почало битися ще дужче. Над  тисячним натовпом, перед сценою, як з океану виринула дівчина на інвалідному візку, яку на руках підняли над танцполом її друзі та відвідувачі заходу, щоб вона ще більше могла відчути всю атмосферу шоу. Здалеку здавалося, що вона начебто пливе в безмежному океані Armin Only Intense. Армін побачив її, посміхнувся і, подарувавши їй повітряний поцілунок, потім жестом  показав, що цей трек звучить для неї. Емоції переповнили та зашкалили у всіх, хто був навколо в той момент.

IMG_0195

«Коли мене підхопили та підняли над 12-тисячним танцполом, в мене перехопило дух! Я відчувала себе пташкою, що парить на безмежним океаном шаленого драйву та позитивних емоцій. А Армін став так близько, що я і мріяти про це не могла!

Я підняла вгору плакат, на якому були слова вдячності від усіх нас, молодих людей з інвалідністю, які вже не перший рік мають можливість відвідувати його незабутні шоу! Армін відразу побачив мене, посміхнувся, ми обмінялися повітряними поцілунками, а потім, спустившись з небес на танцпол, я далі занурилася в хвилі запальної музики, насолоджуючись кожною її миттю!» –  поділилася потім своїм враженнями Уляна.

Про Armin Only Intense можна говорити багато, але краще один раз побувати, ніж сто разів почути. Той, хто побував на цьому шоу, зрозуміє мене. Особисто додам, що Армін Ван Бюрен – один з найграндіозніших музикантів нашого часу, всі його шоу настільки чудові, що їх важко описати, це треба бачити і чути!

Особлива подяка: VIRUS Music, «Спілці громадських організацій інвалідів Києва» та особисто Арміну Ван Бюрену за те, що робите наші мрії реальністю.

Автор: Олександр Веремій – учасник проекту «Спілки громадських організацій інвалідів Києва» під назвою «Квиток до мрії».