Інтегрована зустріч до Дня Перемоги

З нагоди дня торжества безсмертного подвигу народу — переможця над фашизмом, всенародної пам’яті про його боротьбу за свободу і незалежність Батьківщини було організовано інтегровану зустріч в рамках реалізації проекту «Організація дозвілля для колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених та жертв націонал-соціалістичного режиму» за підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє».

IMG_5288
Визначним  цей день є для старшого покоління – для тих, хто ще добре пам’ятає звук вибуху протипіхотної міни та  гул ворожих винищувачів над головою, але на нашій зустрічі атмосфера була тиха. Ми згадували ті часи і акцентували на тому, що “такого не має більше повторитися”. Молоді студенти уніврситету “Україна” з захопленням  слухали історії про складний шлях в життя учасників проекту. Учасникам зустрічі та поважним  гостям було презентовано та подаровано книги «В ярмі окупації» та «Естафета пам’яті». Вони присвячені подіям часів Другої світової війни та розповідають про тяжкі часи й нестерпний фізичний та духовний біль, пережитий людьми, які стали жертвами окупації та фашистських концтаборів.

Привітати  учасників проекту завітав відомий артист, виконавець романсів Руслан Іщенко. Співак своїм мелодійним, чаруючим голосом підняв усім присутнім настрій та вселив заряд бадьорості. Разом із Русланом Іщенком всі учасники зустрічі дружньо співали знайомі та милі серцю пісні.

Зустріч пройшла в теплій, надзвичайно дружній атмосфері. Гості мали чудову нагоду поспілкуватися між собою та з  молоддю, згадати минуле та вшанувати пам’ять товаришів, які поклали своє життя на вівтар свободи й незалежності нашої з вами Батьківщини.