Круглий стіл в КМДА

Президент «Спілки громадських організацій інвалідів Києва» Олександр Ворона у Київській міській державній адміністрації на засіданні круглого столу з теми «Безбар’єрний доступ інвалідів до адміністративних споруд та місць громадського користування та створення місць для паркування автотранспорту інвалідів у зазначених місцях» представив проект СГОІК «Забезпечення права на доступне середовище людей з особливими потребами» та ознайомив членів засідання з його першими досягненнями.

vorona

Олександр Ворона

У засіданні взяли участь представники профільних департаментів, підрозділів та структур КМДА, представники районних держадміністрацій, члени Громадської ради при КМДА, члени Координаційної ради міських громадських організацій інвалідів Києва.
Присутні на круглому столі обговорили питання адаптації інфраструктури столиці до потреб людей з інвалідністю; відновлення роботи Міського комітету доступності інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури тощо.
За результатами круглого столу було прийнято резолюцію, виконання якої сприятиме розвитку безбар’єрного середовища у Києві та підвищенню рівня комфортності проживання у місті людей з інвалідністю.

rada2

Фото: http://kievcity.gov.ua/gallery/802.html