Легендарний гурт «The Prodigy» в Києві

4 червня столицю України накрила вибухова хвиля електронного божевілля від головних героїв рейвів 90-х та «електронних панків» сучасної музичної індустрії, легендарних The Prodigy!
Учасники проекту «Квиток до мрії», який реалізує «Спілка громадських організацій інвалідів Києва», також мали можливість бути присутніми на цьому незабутньому концерті.

“На шоу прийшла величезна кількість людей. Розмістившись на своїх місцях, ми з нетерпінням чекали на початок концерту, скандуючи разом з тисячами шанувальників:«Prodigy, Prodigy, Prodigy!»” – ділиться своїми враженнями Олександра, щаслива власниця «квитка до мрії». Несподівано і екстремально, під шалені оплески, гуркіт музики і радісний гомін натовпу вийшли довгоочікувані кумири – це були вони, улюблені The Prodigy. Кит Флінт і Максим Реаліті привіталися із залом і почали з хіта «Voodoo People». Зал перетворився на величезний танцпол, люди єдиним цілим рухалися з боку в бік, всі були рівними, ніхто не помічав, що деякі з глядачів мають певні особливості… Ми обіймались, танцювали, співали улюблені хіти в унісон з тисячами голосів.

На виконанні пісні «Smack My Bitch Up» Максим Реаліті дав команду залу присісти. У середині пісні було “затишшя”, всі присіли, і на приспіві… зал синхронно підстрибнув і пішов у відрив! Це було дуже круто! Загалом, атмосфера панувала тепла, місцями навіть сімейна. Люди тиснули один одному руки, «давали п’ять», раділи як діти, посміхалися один одному, в залі було дуже жарко від розпалених людських емоцій.
Потім, так само несподівано, як і з’явилася, група пішла зі сцени. Звичайно ж, фанати їх так просто не відпустили, вони скандували: «Ще, ще!»
Нарешті The Prodigy вийшли на біс, заспівали три фінальні пісні, після чого подякували своїм фанатам, сказавши, що Київ кращий, і, закінчивши свій виступ, пішли зі сцени. Залишивши безліч позитивних емоцій і ностальгію за ХХ століттям.
Особлива подяка: директору та колективу концертного агентства «Аншлаг» за підтримку та сприяння у створенні позитивного іміджу людей з інвалідністю в суспільстві.

Автор: Олександр Ворона, Олександра Хуторова
Редактор: Вікторія Скрипник