Міжнародний день людей з інвалідністю

Шановні друзі!

Сьогодні, 3 грудня, ми відзначаємо День людей з інвалідністю – людей сильних духом, творчих і, попри всі складнощі, життєлюбних.

Члени «Спілки громадських організацій інвалідів Києва» вже більше ніж 15 років із радістю допомагають вам змінювати на краще умови життя. Ми пліч-о-пліч боремося за добробут людей з інвалідністю, за дотримання положень Конвенції про права інвалідів і реалізацію цих прав у нашій країні. Наші проекти спрямовані на створення можливостей для незалежного соціального життя, доступного середовища й цікавого дозвілля, на міжнародний обмін досвідом і реабілітацію в закордонних таборах, на отримання нових знань, зокрема з комп’ютерної науки.


International Day of People with Disability

Сьогоднішній день – це всезагальний привід замислитися про становище та дотримання прав людей з інвалідністю; про те, що кожен із нас, а також із представників громади й влади робить для того, щоб усі могли жити в громадянському суспільстві, де повагу проявляє кожен до кожного.

Від щирого серця бажаємо вам навіть у найпохмуріший зимовий день бути веселими, посміхатися, любити життя і власним прикладом доводити оточуючим знов і знов, що люди з інвалідністю – це особлива, але рівноправна частина суспільства.

Бажаємо вам натхнення й нескінченних сил для того, щоб ми разом зуміли подолати прірву від «обмежених можливостей» до гідного рівня життя. Об’єднавшись, ми зможемо більше!

З повагою,
Колектив «Спілки громадських організацій інвалідів Києва»