Новий пандус на День захисту дітей

З нагоди Дня захисту дітей відбулося відкриття реконструйованого пандусу в Територіальному центрі соціального обслуговування, розташованому в Дарницькому районі міста Києва (вул. Вербицького, 9-і).
Пандус був відбудований у рамках проекту «Забезпечення права на доступне середовище людей з особливими потребами», який реалізується «Спілкою громадських організацій інвалідів Києва» (СГОІК) за підтримки «World Jewish Relief» (WJR).

Урочиста частина розпочалася з привітальних слів очільника Дарницької РДА Генадія Сінцова. Він зазначив:
– Приємно бачити, що реконструйований пандус зроблений не просто для галочки, це дійсно споруда, яка побудована та адаптована відповідно до потреб дітей з інвалідністю відділення соціально-медичної реабілітації, дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи. Дана споруда є позитивним прикладом роботи громадських організацій района, міста, країни в цілому. – Під гарячі оплески Геннадій Сінцов вручив президентові «СГОІК» Олександру Вороні подяку за вагомий особистий внесок у соціально-культурний та економічний розвиток району.

IMG_2020

До привітальних слів приєдналися батьки вихованців центру:
– Щиро дякуємо за новий пандус. На цю подію ми чекали вже давно, мріяли, що колись наші діти зможуть безперешкодно потрапити до центру. Тепер ця мрія здійснилася. Щиро вдячні «Спілці громадських організацій інвалідів Києва» та «World Jewish Relief», а також усім, хто допомиг зробити нашу мрію реальністю.

Президент «СГОІК» Олександр Ворона розповів про мету та завдання проекту «Забезпечення права на доступне середовище людей з особливими потребами» який із 2013 року реалізується Спілкою:
– На початку нашого проекту, ми насамперед думали про те, щоб мінімізувати пусті балачки й акцентувати максимум зусиль на конкретних діях у вигляді пандусів, відповідних до державних будівельних норм та реальних потреб користувачів. Просто сказати, що десь створені умови для безперешкодного доступу для маломобільних громадян, а десь ні, – цього мало. Реалізуючи наш проект, ми обєднали НГО, державні структури, соціально відповідальні та будівельні компанії для єдиної мети. У рамках проекту тільки цього року ми запланували побудувати 7 пандусів, 4 з яких вже готові. Щиро дякую всім, хто підтримує нас, а отже – робить значний внесок у цю спільну, важливу для району та міста справу.
Продовжилося свято виступами дітей-вихованців центру, які на знак подяки підготували вірші та пісні, малюнки та аплікації.
І ось нарешті настав момент урочистого відкриття. Під гучні овації було перерізано стрічку, і всі охочі змогли особисто скористатися новеньким зручним пандусом.

Особліва подяка: за сприяння «World Jewish Relief» (WJR), голові Дарницької райдержадміністрації Геннадію Сінцову, директорові ТОВ «ПБК Класік» – Костянтину Медвєдєву, директорові територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дарницького району Стешук Валентині.