Робимо мрії реальністю разом!

Поки одні лише говорять про безбар’єрність, ми робимо місто доступним для людей, які цього дійсно потребують.

14 травня 2014 року в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Деснянського району відбулося урочисте відкриття зручної, адаптованої відповідно до потреб людей з інвалідністю дороги та реконструйованого пандусу, а в районній поліклініці №3 у Деснянському районі Києва було побудовано новий пандус.

Ці заходи були здійснені в рамках проекту «Забезпечення права на доступне середовище людей з особливими потребами», який реалізується «Спілкою громадських організацій інвалідів Києва» (СГОІК), за підтримки «World Jewish Relief» (WJR).

«Святково прикрашене вихованцями нашого центру подвір’я ще здалеку притягувало глядачів з усього мікрорайону», – розповідає Інна Михайлівна, мама одного з відвідувачів центру. На початку заходу виступив Президент «Спілки громадських організацій інвалідів Києва» Олександр Володимирович Ворона, який докладно розповів присутнім про сам проект та перспективи його розвитку в Києві.

«Всі ми знаємо, яку важливу роль у житті людини з інвалідністю на шляху до самостійного, незалежного життя відіграє безбар’єрне середовище, – зазначив О. Ворона. – На жаль, ще досі наше місто не є на 100% пристосованим до потреб маломобільних верств населення. Це стосується і громадського транспорту, закладів освіти, медичних установ, крамниць, місць громадського призначення тощо. Метою нашого проекту є створення можливості для незалежного соціального життя людей з інвалідністю завдяки створенню доступного середовища. Ми не говоримо багато, ми обговорюємо та діємо, ці пандуси є тому підтвердженням».

RC8

Головний лікар поліклініки Олег Вікторович Шугалевич та виконувач обов’язків директора Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Деснянського району Інна Іванівна Сакало подякували всім людям, завдяки чиїй щирій, благодійній роботі ми можемо безперешкодно потрапити до поліклініки та реабілітаційного центру.

«Це була наша мрія. Дякуємо, що ви допомогли її здійснити!»

І під урочисту музику відбулося святкове відкриття та перерізання червоної стрічки на перших об’єктах проекту. Ця честь була надана одній з вихованок Центру Надії Болдиревій, а допомагали їй Олександр Ворона та Олег Шугалевич.

RC2

Посмішки радості та оплески захоплення зустріли номери концерту, який після церемонії відкриття влаштували вихованці Центру. Чуттєві, майстерно виконані пісні не залишили байдужими навіть простих перехожих – усі зупинялися та приєднувалися до гурту захоплених глядачів.

Особлива подяка від вихованців центру та їх батьків, мешканців Деснянського району висловлюється благодійному фонду «World Jewish Relief» (WJR) та всім людям, завдяки яким було втілено проект «Забезпечення права на доступне середовище людей з особливими потребами». Із цим проектом Київ стає кращим та доступнішим для маломобільних громадян.