The Rasmus запалили київську осінь

Учасникам проекту «Квиток до мрії» пощастило відчути на собі потужну енергетику скандинавських рокерів The Rasmus, які виступали 25 вересня у клубі STEREOPLAZA. Фінські музиканти не вперше виступають у Києві: минулого року вони також давали концерт у столиці, і тоді так само підтримали проект «Спілки громадських організацій інвалідів Києва».

Rasmus
Розповідають «мрійники» – Олександр та дві Вікторії:
«Ми стояли прямо над сценою на другому поверсі. Артистів видно, колонки поряд і звук чудовий, а оскільки нас пропустили у VIP-фан зону, то сцену можна було побачити навіть сидячи на візку, її не закривав натовп. Глядачів прийшло чимало, – все ж таки знаменитий гурт! – і всі вони буквально оскаженіли, скандуючи: «Расмус, Расмус!» – а коли на сцену вийшов вокаліст Лаурі Юльонен, почалося щось неймовірне.

Гурт розпочав концерт із «важкої артилерії» – хітової, вибухової “No Fear”, яка одразу ж задала надзвичайно високу планку для концерту. Далі – вистріли, які били точно в ціль, тобто в серця шанувальників: “Ghost of love”, “Time to burn”, “I’m a mess”, “First day of my life”, “Living in a world without you”… Потужні рифи бас-гітар і чіткі барабанні ритми змінилися ліричними акордами “Sail Away” та інших пісень, під час виконання яких Лаурі не тільки співав, а й сам грав на гітарі.

Завершився концерт енергійною, життєстверджуючою “In my life”, однак публіка не могла відпустити улюбленців без виконання номерів «на біс». І тоді The Rasmus зробили українським шанувальникам надзвичайний сюрприз – бас-гітарист Ееро Хейнонен виконав пісню Тараса Петриченка «Україна», старанно виспівуючи її… мовою оригіналу! І, звісно, фіни виконали ще кілька своїх хітів, серед яких той, який зробив їх знаменитими, – відомий кожному фанатові гурту від першої до останньої ноти “In the Shadows”.

The Rasmus – дивовижний контраст доволі готичних текстів, часом важкої музики та нескінченної енергії, яка особливо проявляється на їх концертах: у тому, як вони стрибають по сцені, як рухаються, з якою пристрастю співають у хтозна-який раз старі й нові пісні… Коли бачиш людей, які настільки відкриті для інших і так люблять свою справу, це надихає на взяття нових життєвих висот! Ми не просто любимо їх музику – вона дає сили пережити будь-що, від якихось власних негараздів до… аномально холодного вересня, який The Rasmus однозначно зігріли своїм концертом!»

Ми щиро вдячні за цей ковток бадьорості й натхнення нашим партнерам:
– National Concert Agency
– Концертному клубу STEREOPLAZA